שמירה על סדר וניקיון במשרד

מה ההשלכות של סדר וניקיון במשרד ואיך עושים את זה?


מהם ההיתרונות של משרד נקי ומודר?

זאת אומנם קלישאה,אבל סדר במשרד=סדר בראשברגע שהמסדר נקי ומוסדר,אנו יכולים להיות יעלים יותר,פחות מפוזרים ומרוכזים באמת בעבודה שעלינו לעשות,אם סביבת העבודה שלנו לא תהייה נקייה,הפח יהיה עמוס והשולחן שלנו גם הוא עמוס בניירת,יהיה לנו מאוד קשה לעבוד ולעשות את המשימות המוטלות עלינו.

איך עושים את זה?

דאגו לכך שכל יום בתחילת יום העבודה אתם מתחילים ב10 דקות של סדר וארגון,אם תעשו זאת בכל יום המשרד שלכם לעולם לא יהיה מבולגן/מלוכלך ואתם תשארו עם סדר בראש! אם אתם נוהגים לאכול במשרד,על שולחן העבודה שלכם מול המחשב,דאגו להשאיר אחריכם סביבה נקייה ומסודרת,(אלא אם אתם רוצים כתמים של ספגטי בולונז על המסמכים שלכם)עשו לעצמכם חוק,מיד לאחר הארוחה אתם לוקחים סמרטוט,או נייר סופג ומעבירים ניגוב. שימו ריחן על השולחן-נתונים סטטיסטים מראים שבמשרדים בהם יש ריח טוב (בישום) רמת הפרודקטיביות עולה בכ30%,בכל הנוגע למשרדים העוסקים במכירה הנתונים גבוהים יותר ועומדים על כ-40%אז אולי שווה לכם לקנות ריחן בפעם הבאה שאתם מתדלקים ביילו

מי לא אוהב להגיע למשרד שנראה טוב (וגם לא יזיק שיריח טוב)?

הבעייה היא שלא לכולם אכפת כמוך,אז מה עושים?

מדברים על זה

דואגים לייצר שגרת ניקיון וסדר במשרדבין אם זה להעלות את זה לדיון בישיבה השבועית,או פשוט לשלוח מייל לכל עובדי המשרד מתקופה לתקופה

שלטי חוצות

מכינים שלטים קטנים שיתזכרו את העובדים לשמור על הניקיון"חייל שפר הופעתך" זכור לכם מאיפשהו?אומנם שיטה קצת ישנה ופרימיטיבית,אבל מוכחת כעובדת! התזכורות הקטנות האלו נכנסות לתוך התת מודע שלנו וגורמות לנו להצמד לשגרת החיים הרצוייה.

מי תורן היום?

דאגו לתורנות ניקיון וסדר במשרד,התורנות תגרום לאנשים להיות יותר פעילים בנושא (יהיו ימים בהם הם יהיו אחראים ולא ירצו שילכלכו להם את המשרד)בטווח הרחוק התורנות תעזור לאותם אנשים שלא היה להם אכפת מהנושא להפוך לחסידי הנושא,אתם תראו!

הגיע הזמן להוציא את התותחים הכבדים

אם המצב לא משתפר לעצמו לאחר שעשיתם את כל זה,פשוט דברו עם הבוסתעבירו לו את כל הדברים שמפריעים לשגרת החיים התקינה שלכם במשרד ותסבירו לו שכך לא מתנהל משרד תקין,הוא כבר ידאג לכנס ישיבה שתעזור לשיפור המצב.

13 צפיות

נפטון ניקיון משרדים

info@neptun.co.il

משרדים: רחוב הנפח

22, חיפה צ'ק פוסט

הנפח 22 ,Haifa, Israel

לשיחה עם המומחים

(גם בוואצאפ): 054-4339716

שעות פתיחה: א'-ה' 9:00-17:00